Jepet me qera super apartament 1+1 te 21-Dhjetori ! , Tirana

For Rent 350 €

Features

  • ID: 656
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 80 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 350 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet me qera super apartament 1+1 te 21-Dhjetori !Apartamenti eshte pjese e nje objekti te ri i sapo perfunduar i pozicionuar buze rruge ne afersi te fakultetit te inxhinierise se ndertimit . Eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben lidhjen me sallonin e ndenjes ku ndodhet dhe kendi i gatimit , dhoma e gjumit dhe tualeti !Apartamenti eshte i arreduar ne menyre komode me te gjitha paisjet elektroshtepiake , makine larese dhe tharese rrobash . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990