SHITET APARTAMENT 2+1 TEK REZIDENCA MAGNET! Kompleksi Kontakt, Tirana

For Sale 116,000 €

Features

  • ID: 1043
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 94 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 116,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Apartamenti eshte 2+1, me nje siperfaqe prej 94 m2, ne katin e 4. Ai eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon dhe kuzhine, ballkon dhe nje tualet. E pozicionuar në një nga zonat më të mira të kryeqytetit dhe e rrethuar me të gjitha llojet e shërbimeve kryesore, Rezidenca Magnet ndodhet vetëm pak metra larg qendrës së Tiranës, në Rrugën "Ndre Mjeda", pranë "21 Dhjetorit", duke patur akses me të gjitha rrugët kryesore.
Rezidenca Magnet ofron një mënyrë jetese të veçantë dhe moderne në të njëjtën kohë, me një cilësi të lartë ndërtimi jo vetëm brenda apartamentit, por edhe në fasadën me dekore unike.
Stili i ndërtimit në Rezidencën Magnet është projektuar me dritare në dimensione të mëdha, me qëllim që të lejojnë pamjen panoramike të ambientit përreth duke i dhënë ndriçim natyral ambienteve të brendshme.

Per me shume informacion kontaktoni tani!

Similar Properties