Apartament 2+1 me qera te Ali Demi , Tirana

For Rent 300 €

Features

 • ID: 1111
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 90 m2
 • Rooms: 2
 • Status:New
 • Price: 300 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet me qera apartament 2+1 te zona e AliDemit . Apartamenti rreth 90m2 eshte i organizuar ne 1 Sallon + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i ri / i pabanuar me pare dhe eshte plotesisht i mobiluar . Ndodhet ne katin 6 , pallati i pajisur me ashensor . Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073990 E. [email protected]

Similar Properties

RENTED
For Rent $ 350 €
 • 90 m2
 • 1
 • 2