Apartament per shitje ne Porcelan ! , Tirana

For Sale 53,000 €

Features

  • ID: 1140
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 55 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 53,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Apartament per shitje ne Porcelan ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhte kendi i gatimit dhe tualeti .Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe ballkoni .Apartamenti eshte i pozicionuar buze rruges kryesore ne afersi te stacionit te autobuzit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Similar Properties