Apartament per shitje te Komuna e Parisit ! , Tirana

For Sale 80,000 €

Features

  • ID: 1235
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 64 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 80,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartament per shitje te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites , dhomen e gjumit dhe tualeti.Eshte kati i 8-te , pjese e nje kompleksi i cili perfundon per nje periudhe nje vjecare . Eshte mundesi e mire investimi sepse zona ka kerkesa te larte per qeradhenie. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 \\ 0693503642

Similar Properties