Toke Ne Shitje , Farke , Tirana

For Sale 90 €

Features

  • ID: 1247
  • Property Type: Land
  • Area:: 11800 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 90 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

realpas.desciption

Shitet toke ne Farke e pershtatshme per ndertim . Siperfaqja e tokes eshte 11800m2 . Zona ku ndodhet toka eshte nder zonat me te preferuara dhe me te kerkuara per ndertim Vila.
Cmimi eshte 90euro/m2. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Similar Properties