Toke Ne Shitje , Farke E Madhe , Tirana

For Sale 120 €

Features

 • ID: 1248
 • Property Type: Land
 • Area:: 3200 m2
 • Rooms: 0
 • Status:New
 • Price: 120 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 0

Description

Shitet toke ne Farke e pershtatshme per ndertim . Siperfaqja e tokes eshte 3200 m2 . Zona ku ndodhet toka eshte nder zonat me te preferuara dhe me te kerkuara per ndertim Vila. Cmimi eshte 120euro/m2. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Similar Properties

For Sale $ 360,000 €
 • 3500 m2
 • 3
 • 3
For Sale $ 80 €
 • 40 m2
 • 0
 • 0