Jepet me qera ambjent komercial ne qender ! , Tirana

For Rent 8 €

Features

  • ID: 1262
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 2500 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 8 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 12

Description

Jepet me qera ambjent komercial ne qender ! Ambjenti ka nje siperfaqe 2500 m2 dhe eshte i organizuar ne 6-te kate .Ambjenti eshte i investuar dhe i paisur me te gjitha sistemet ngrohje-ftohje ,sistemet e sigurise . Ambjenti mund te jepet dhe per zyra te vogla me vlere 10 euro per m2 ! Per me teper informacion na kontaktoni ne:0684073990

Similar Properties