Apartament ne shitje prane Spitalit Amerikan 3 Perballe spitalit Amerikan 3, Tirana

For Sale 76,655 €

Features

  • ID: 1286
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 97 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 76,655 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet apartament 2+1 prane Spitalit Amerikan 3 . Apartamenti ka siperfaqe 97.03 m2 dhe ndodhet ne katin 3 banim . Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe ballkon . Objekti ku ndodhet apartamenti ofron cilesi dhe siguri maksimale . Gjithashtu zona ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Similar Properties