Apartament me qera ne afersi te Liceut Artistik ! , Tirana

For Rent 700 €

Features

  • ID: 1337
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 112 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 700 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Apartament me qera ne afersi te Liceut Artistik ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet ballkoni, kendi i gatimit .Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore . Eshte kati i 9-te banim . Apartamenti ndodhet ne zone premium e cila eshte lehtesisht e aksesushe me zonat e tjera . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Similar Properties