Apartament me qera ne afersi te kopshtit zoologjik ! , Tirana

For Rent 350 €

Features

  • ID: 1415
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 90 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 350 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Apartament me qwra ne afersi te kopshtit zoologjik ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet dhe kendi i gatimit . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti ka vetem kendin e gatimit dhe hidrosanitaret . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Similar Properties