Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

For Rent 1,100 €

Features

  • ID: 1493
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 160 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 1,100 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti ka siperfaqe 170 m2 , eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit , me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode dhe me nje firniture shume cilesore . Eshte pjese e nje rezidence banimi e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Similar Properties