Apartament me qera ne afersi te Liceut Artistik ! , Tirana

For Rent 500 €

Features

  • ID: 1506
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 110 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Apartament me qera ne afersi tte Liceut Artistik ! Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 , eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode . Lokacioni ne te cilin ndodhet apartamenti eshte nje nga lokacionet me te preferuara per banim ne Tirane. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Similar Properties