Zyra me qera te Komuna e Parisit ! , Tirana

For Rent 3,564 €

Features

 • ID: REA1563
 • Property Type: Office
 • Area:: 297 m2
 • Rooms: 0
 • Status:Used
 • Price: 3,564 €
 • Price/m2: 12€/ m2
 • Bathroom: 0

realpas.desciption

Zyre me qera te Komuna e Parisit ! Zyra ka siperfaqe 297 m2 .Eshte pjese e nje kompleksi i cili eshte i ndertuar sipas standarteve europiane . Objekti ne te cilen ndodhet ambjenti i zyrave funksionon si qender biznesi . Zyra eshte open space , ka sistem kondicionim Multi-Split , Sistem sigurimi 24h . Qendra eshte e mire administruar . Vlera e publikuar eshte Bruto ( perfshire dhe tatimin ne burim ) . Per me teper informcion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Area Features

 • City Center
 • Shopping Center
 • School

Similar Properties