Zyre me qera ne afersi te Bulevardi Deshmoret e Kombit ! , Tirana

For Rent 650 €

Features

 • ID: REA1567
 • Property Type: Office
 • Area:: 25 m2
 • Rooms: 0
 • Status:Used
 • Price: 650 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 1

realpas.desciption

Zyre me qera ne afersi te Bulevardi Deshmoret e Kombit ! Zyra ka siperfaqe 25 m2 , eshte pjese e nje qendre biznesi e cila eshte e ndertuar dhe e administruar sipas standarteve Europiane . Ne vleren e publikuar jane te perfshira dhe kostot e mirmbajtjes te cilat per kete qender jane 60 euro ne muaj . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Area Features

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Public Library
 • School