Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen 5 Maj rruga 5 Maj, Tirana

For Sale 55,100 €

Features

 • ID: REA1629
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 61 m2
 • Rooms: 1
 • Status:Under Construction
 • Price: 55,100 €
 • Price/m2: 900€/ m2
 • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet apartament 1+1 ne rrugen 5 Maj prballe Concord. Apartamenti ka siperfaqe totale 61.25 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 53.73 m2. Ndodhet ne katin e 1 të një pallati të ndërtuar me standarte te larta . Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues),postet e paneleve diellore për cdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë e profile plastike bëjnë të mundur eficencën energjetike maksimale sipas standarteve europiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Area Features

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Property location

Similar Properties