Apartament 2+1 me qera ne Laprake ! , Tirana

For Rent 350 €

Features

 • ID: REA1683
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 85 m2
 • Rooms: 2
 • Status:Used
 • Price: 350 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 1

realpas.desciption

Apartament 2+1 me qera ne Laprake ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobilua ne menyre komode. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503645

Area Features

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital

Similar Properties