Vile individuale per shitje ne San Pietro Resort ! Gjiri I Lalzit, Durrës

For Sale Contact for price

Features

  • ID: REA1684
  • Property Type: Villa
  • Area:: 204 m2
  • Rooms: 4
  • Status:New
  • Price: Contact for price
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 3

realpas.desciption

Shitet vile individuale ne San Pietro Resort. Vila ka siperfaqe 204 m2 , kati perdhe me siperfaqe 90.4 m2 eshte i perbere nga dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi ,nje tualet dhe veranden. Kati i pare ka siperfaqe 95.1 m2 dhe eshte i perbere nga tre dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon.I gjithe kompleksi eshte i rrethuar dhe kontrolluar me kamera sigurie dhe roje. San Pietro Residence eshte ndertuar sipas standarteve te larta me cilesi maksimale per ta bere jetesen tuaj sa me kualitative .
Per me shume informacion kontaktoni +355684073990

Property location

Similar Properties