Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

For Rent 1,500 €

Features

 • ID: REA1726
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 164 m2
 • Rooms: 3
 • Status:Used
 • Price: 1,500 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

realpas.desciption

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i oraganizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualete . Aparatmenti ka verande 116 m2 . Eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore . Apartamenti eshte pjese e nje prej rezidencave me prestigjoze ne afersi te TEG ! Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Area Features

 • Fire Door
 • Generator
 • Jacuzzi
 • Solar Hot Water
 • Hydromassage Bathtub
 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • Lift
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Similar Properties