Toke ne shitje ne zonen e Kamzes! , Kamëz

For Sale Contact for price

Features

  • ID: REA1741
  • Property Type: Land
  • Area:: 7250 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: Contact for price
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

realpas.desciption

Toke ne shitje ne zonen e Kamzes. Toka ka siperfaqe 7250 m2 dhe eshte e pozicionuar buze rruges kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt ligjor dhe ndodhet ne nje zone e cila ofron mundesine e zhvillimit te bizneseve. Per me shume informacion kontaktoni ne 0684073990 ose ne email [email protected]

Property location