Apartament me qera ne afersi te TEG. , Tirana

RENTED 1,300 €

Features

 • ID: REA1747
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 132 m2
 • Rooms: 2
 • Status:New
 • Price: 1,300 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

realpas.desciption

Apartament me qera ne afersi te TEG . Apartamenti eshte pjese e nje Rezidence banimi e ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore e cila te ofron nje jetese cilesore dhe te sigurte. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes dhe kuzhinen,dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre teper moderne dhe komode. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990 ose ne email:[email protected]

Property location

Similar Properties

For Rent $ 1,500 €
 • 130,73 m2
 • 1
 • 1
For Rent $ 1,500 €
 • 220 m2
 • 3
 • 2
For Rent $ 1,500 €
 • 147 m2
 • 2
 • 2