Properties

Shitet Apartament 2+1 Tirana - Tirana - Blloku

For sale 500,000€

Features

 • ID: 197
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 144.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: For sale
 • Price: 500,000€
 • Price/m2: 3500€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Shitet Apartament 2+1 ne nje nga rezidencat e banimit me te mire ne Tirane, prane parkut te Liqenit Artificial. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje te madhe, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga liqeni. Vendodhja perfekte e rrethuar me gjelberim dhe vetem 2 minuta larg bllokut, cilesia e larte e ndertimit, siguria 24h, e bejne kete apartament te pershtatshem per te patur nje cilesi te larte jetese. Per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C. 0684073990 E. [email protected]

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Bank :
 • Children's Playground :
 • City Center :
 • Closed Condominium :
 • Commercial Area :
 • Green areas :
 • Hospital :
 • Pharmacy :
 • Police :
 • Public Library :
 • Public Transports :
 • School :
 • Shopping Center :
 • Supermarket :
 • Taxi Rank :
 • View to City :
 • View to Lake :
 • Lobby :
 • Surveillance :
 • Twenty Four hours security :
 • Video surveillance :
 • Gross area : 144

Location

Similar Properties