Properties

Shitet ambjent komercial 142.5 m2 ne zonen e shallvareve prane bllokut , aktualisht funksionon si restorant ! Tirana - Tirana - Blloku

For sale 498,700€

Features

  • ID: 362
  • Property Type: Bar / Restaurant
  • Surface: 142.50 m2
  • Rooms: 3
  • Property Status: For sale
  • Price: 498,700€
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathrooms: 2

Description

Shitet ambjent komercial 142.5 m2 ne zonen e shallvareve prane bllokut , aktualisht funksionon si restorant ! Ambjenti aktualisht ka nje kontrate qeramarrje per nje afat kohor prej 4-vjetesh ne vleren 1400 Euro qera mujore . Zona ne te cilen ndodhet gjithashtu dhe fakti qe eshte me kontrate qeraje e ben nje mundesi investimi atraktive . Prona disponon certifikata te rregullta pronesie . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Zone features

  • Bathroom (s) : 2
  • Gross area : 142.5

Location

Similar Properties