Properties

Apartament papafingo me qera ne rrugen Myslym Shyri. Tirana - Tirana - Myslym Shyri

To rent 450€

Features

 • ID: 831
 • Property Type: Penthouse
 • Surface: 100.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: To rent
 • Price: 450€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Apartament papafingo me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja totale eshte 100 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ftohja dhe ngrohja sigurohet me kondicioner te vendosur ne cdo dhome. Zona eshte nje nder me te preferuat e Tiranes dhe ofron akses te lehte ne Qender , ne rrugen e Kavajes etj. Cmimi 450 Euro/muaj

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Net Area : 100

Location

Similar Properties