Properties

Apartament 2+1 per qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane. Tirana - Tirana

To rent 550€

Features

 • ID: 848
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 110.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: To rent
 • Price: 550€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti ofrohet i mobiluar, i sapo rinovuar. Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga nje kondicioner. Orientohet nga jug-perendimi duke ofruar ndricim natyral pergjate gjithe dites. Zona eshte e njohur, e zhvilluar dhe ofron akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri, zonen e Tvsh etj. Pallati ofron administrim dhe ashensor. Cmimi 550 Euro/muaj. Per me teper informacion mund te kontaktoni ne numrin e telefonit : 0684073990

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Net Area : 110

Location

Similar Properties