Properties

Shitet TOKE ne zonen e Ali Demit. Tirana - Tirana - Alidemi

For sale 70,000€

Features

  • ID: 851
  • Property Type: Land
  • Surface: 0.00 m2
  • Rooms: 0
  • Property Status: For sale
  • Price: 70,000€
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathrooms: 0

Description

Shitet Toke me siperfaqe 1000m2 ne zonen e Ali Demit,rruga Pasho Hysi. Toka ndodhet prane ish Pularise dhe eshte e pershtatshme per investim.Jepet me nje cmim prej 70 euro m2 euro i diskutueshem.Prona disponin dokumentacion te rregullte. Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni! C.0683284995 C.0684073990 [email protected]

Zone features

  • Land Area : 1000

Location

Similar Properties