Properties

Shitet apartamente 1+1 ne Don Bosko Tirana - Tirana - Don Bosko

For sale 79,500€

Features

  • ID: 1102
  • Property Type: Apartment
  • Surface: 77.99 m2
  • Rooms: 0
  • Property Status: For sale
  • Price: 79,500€
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathrooms: 0

Description

Apartament 1+1 në shitje në rrugen Don Bosko me sipërfaqe totale prej 77.99 m2 me një tualet, dhe ballkon.Apartamenti ndodhet pjese e nje pallati ndertuar nga nje kompani serioze e cila nderton me teper cilsi . Apartamenti ndodhet në katin e 7 ka orientim Juge-Lindje .Apartamenti disponon dhe 24.79m2 verande me pamje Juge-Lindje Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Zone features

  • Gross area : 77.99

Location

Similar Properties