Properties

SHITET Apartamente 1+1 ne rrugen e Kavajes Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

For sale 75,000€

Features

 • ID: 1115
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 62.50 m2
 • Rooms: 1
 • Property Status: For sale
 • Price: 75,000€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Shitet apartamente 1+1 me siperfaqe totale 62.5 ne katin e 2 ne nje nga Pallatet me te bukur ne Tirane. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhoma gjumi dhe tualet edhe 1 ballkone. .Ndodhet ne katin e 2 -te te nje godine banimi me 8 kate. Zona perreth te mundeson te gjitha fasilitetet. Godina eshte ndertuar me nje cilsi teper te larte . Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 62.5

Location

Similar Properties