Properties

Apartament me Qera ne Bllok Tirana - Tirana - Blloku

To rent 500€

Features

 • ID: 1140
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 98.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: To rent
 • Price: 500€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 2

Description

Jepet me Qera Apartament 110 m2 ne Zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i mire Mobiluar dhe eshte i organizuar ne Sallon ,2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 3 Ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Zone features

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 110
 • Net Area : 98

Location

Similar Properties