Properties

Shitet Apartamente 2+1 ne Afersi te Farmacise 10. Tirana - Tirana

For sale 97,565€

Features

 • ID: 1143
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 102.70 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: For sale
 • Price: 97,565€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres prane Farmacise 10 me nje siperfaqe 102.7m2 banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, te nje komplksi te ri 8-12-katesh me 2 kate parkimi. Apartamenti kane organizim e rregullt me korridore te cilet lidhin ambjentet e tjera . Kompleksi ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 102.7

Location

Similar Properties