Properties

OKAZION/Tokë në Farkë Tirana - Tirana

For sale 585,000€

Features

  • ID: 1154
  • Property Type: Land
  • Surface: 9 000.00 m2
  • Rooms: 0
  • Property Status: For sale
  • Price: 585,000€
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathrooms: 0

Description

Tokë më Farkë për Shitje me sipërfaqe 9000 m2. Toka është e pozicionuar buzë Liqenit dhe ofronë mundësi ndërtimi. Zona ku ndodhet toka është në zhvillim e sipër .Për më shumë informacion dhe për të vizituar këtë pronë, mos hezitoni të na kontaktoni në: 0684073990 E. [email protected]

Zone features

  • Net Area : 9000

Location

Similar Properties