Properties

Jepet Magazine me qira te Dogana Tirana - Tirana - Dogana

To rent 0€

Features

  • ID: 1156
  • Property Type: Warehouse
  • Surface: 3 000.00 m2
  • Rooms: 0
  • Property Status: To rent
  • Price: 0€/ m2
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathrooms: 0

Description

Magazine me qira ne rrugen Vangjel Noti Magazine ndodhet prane Sheshit Shqiponja Ka nje siperfaqe prej 3000 m2 dhe dy tualete dhe hapsire parkimi ne ambjentin e jashtem e rrethuar e gjith objekti me siguri roje kamera. Eshte shume e pershtatshme per ta perdorur per magazinim mallrrash. Zona eshte e favorshme per biznese dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durrës. .Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Zone features

  • Gross area : 3000

Location

Similar Properties