Properties

Tokë në Shitje Tirana - Tirana

For sale 1,056,000€

Features

  • ID: 1158
  • Property Type: Land
  • Surface: 6 600.00 m2
  • Rooms: 0
  • Property Status: For sale
  • Price: 1,056,000€
  • Price/m2: 160€/ m2
  • Bathrooms: 0

Description

Shitet siperfaqe toke 6600 m 2 . Vendodhja pranë Long Hills . Shite sebashku me 5 projekte te gatshme ndertimi si dhe leje ndertimi. Siperfaqe ndertimit rreth 3000 m2. Në cmim eshte e perfshire edhe taksa. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Zone features

  • Net Area : 6600

Location

Similar Properties