Properties

OKAZION, Shitet apartament 1+1 Tirana - Tirana - Yzberisht

For sale 50,000€

Features

 • ID: 1159
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 70.00 m2
 • Rooms: 1
 • Property Status: For sale
 • Price: 50,000€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

OKAZION. Shitet apartament 1+1 ne nje prej komplekseve me te mira ne zonen e Misto Mame. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e 5-t te nje pallati te ri 9-katesh. Organizohet ne nje strukture te rregullt kuzhine dhe salloni i ndenjes, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem. Eshte i ndricuar nga Dielli gjate gjithe dites. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 70

Location

Similar Properties