Properties

Zyre me qera , pranë hotel Hilton Garden Inn Tirana - Tirana

To rent 0€

Features

  • ID: 1161
  • Property Type: Office / Practice
  • Surface: 187.00 m2
  • Rooms: 2
  • Property Status: To rent
  • Price: 0€/ m2
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathrooms: 0

Description

Jepet me Qera Zyre ne Alpas Center, pranë hotel Hilton Garden Inn .Ambjenti eshte pjese e nje godine te mire administruar. Siperfaqe e brendeshme e zyres eshte 187 m2.Cmimi eshte 10 euro/m2 neto. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Qytetit.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: ose 0684073990 E. [email protected]

Zone features

  • Net Area : 187

Location

Similar Properties