Properties

Ambjent biznesi ne shitje 177m2 Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave

For sale 442,500€

Features

  • ID: 1162
  • Property Type: Business environment
  • Surface: 177.00 m2
  • Rooms: 0
  • Property Status: For sale
  • Price: 442,500€
  • Price/m2: 2500€/ m2
  • Bathrooms: 0

Description

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 177m2. Ambjenti ndodhet prane Europianit dhe eshte i mireinvestuar . Zona ku ndodhet ky ambjent ofron te gjitha facilitetet.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0699487023 E. [email protected]

Zone features

  • Gross area : 177

Location

Similar Properties