Properties

Apartament 2+1 ne shitje Tirana - Tirana - Yzberisht

For sale 90,000€

Features

 • ID: 1258
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 120.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: For sale
 • Price: 90,000€
 • Price/m2: 750€/ m2
 • Bathrooms: 2

Description

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ka siperfaqe 120m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje + 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , koridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe eshte totalisht i investuar. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje , veri-perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet . Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Zone features

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 120
 • Net Area : 120

Location

Similar Properties