Properties

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

To rent 350€

Features

 • ID: 1266
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 100.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: To rent
 • Price: 350€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 2

Description

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Apartamenti organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet. Apartamenti eshte i mobiuar ne menyre bashkekohore eshte pjese e nje kompleksi te ri i cili ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/ 0693503642

Zone features

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 2
 • Gross area : 100

Location

Similar Properties