Properties

Shitet Duplex te Rezidenca Kodra e Diellit ! Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

For sale 176,000€

Features

 • ID: 1267
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 147.00 m2
 • Rooms: 3
 • Property Status: For sale
 • Price: 176,000€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 2

Description

Shitet Duplex te Rezidenca Kodra e Diellit ! Duplex-i eshte i organizuar ne katin e pare eshte dhoma e dites e cila ka dhe ballkonin.Kati i dyte i cili eshte underground eshte i organizuar ne dhoma gjumi dhe nje tualet , ku njera nga dhomat e gjumit mund te pedoret dhe si garderobe. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Zone features

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 147

Location

Similar Properties