Properties

Apartament me qera ne afersi te TEG! Tirana - Tirana - TEG

To rent 600€

Features

 • ID: 1268
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 70.00 m2
 • Rooms: 1
 • Property Status: To rent
 • Price: 600€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte pjese e nje rezidence banimi e cila ofron standarte bashkekohore jetese. Eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni .Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firniture shume cilesore . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/ 0693503642

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 70

Location

Similar Properties