Properties

Apartament me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ! Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

To rent 1,500€

Features

 • ID: 1269
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 147.00 m2
 • Rooms: 3
 • Property Status: To rent
 • Price: 1,500€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 2

Description

Apartament me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ! Apartamenti eshte i organizuar si duplex , kati i pare eshte soxhorno open space , kati zero eshte i organizur ne tre dhoma gjumi dhe dy tualete . Apartamenti eshte i pershtatshem per banim dhe per zyra. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/ 0693503642

Zone features

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 147

Location

Similar Properties