Properties

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

To rent 800€

Features

 • ID: 1270
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 110.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: To rent
 • Price: 800€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore te markave me prestigjoze ne treg . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 / 0693503642

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 110

Location

Similar Properties