Properties

Magazine me qera ,600m2. Tirana - Tirana - Tufine

To rent 800€

Features

 • ID: 1271
 • Property Type: Warehouse
 • Surface: 600.00 m2
 • Rooms: 0
 • Property Status: To rent
 • Price: 800€
 • Price/m2: 800€/ m2
 • Bathrooms: 2

Description

Jepet me qera magazine ne zonen e Tufines . Magazina ka siperfaqe 600m2 , 2 hyrje , shkalle, ambjent per zyre dhe 2 tualete . Magazina eshte e larte 4m dhe ka gjithashtu nje oborr 500m2 . Magazina eshte shume e mirembajtur dhe e pershtatshme per shumllojshmeri aktivitetesh. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Zone features

 • Bathroom (s) : 2
 • Gross area : 600
 • Net Area : 600

Location

Similar Properties