Properties

Apartament 1+1 Me Qera Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave

To rent 300€

Features

  • ID: 1272
  • Property Type: Apartment
  • Surface: 0.00 m2
  • Rooms: 1
  • Property Status: To rent
  • Price: 300€
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathrooms: 1

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Ish Parku Autobuzave . Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem + kuzhine , 1 gjome gjumi , 1 tualet, koridor dhe 1 ballkon . Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe shume i mirembajtur . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informaicon ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Zone features

  • Bathroom (s) : 1
  • Living Room (s) : 1

Location

Similar Properties