Properties

Apartament ne shitje 2+1, Rruga Endri Keko Tirana - Tirana

For sale 95,000€

Features

 • ID: 1339
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 105.46 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: For sale
 • Price: 95,000€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 2

Description

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Endri Keko . Apartamenti ka sipefaqe 105,46 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 depo , 1 ballkon dhe koridor shperndares. Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti do te ofroje cilesi dhe siguri maksimale . Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion kontakto ne C.0684073990

Zone features

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 105.46
 • Net Area : 105.46

Location

Similar Properties