Properties

Apartament ne shitje 1+1, Rruga Endri Keko Tirana - Tirana

For sale 53,000€

Features

 • ID: 1340
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 59.00 m2
 • Rooms: 1
 • Property Status: For sale
 • Price: 53,000€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Endri Keko . Apartamenti ka siperfaqe rreth 59m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon + kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet , koridor shperndares dhe ballkon . Objekti ne te cilen ndodhet apartamenti do te ofroje siguri dhe cilesi maksimale . Zona ku ndodhet ky objekt ofron te gjitha facilitetet . Per me shume informacion kontakto ne C.0684073990

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 59
 • Net Area : 59

Location

Similar Properties