Properties

Apartament me qera te Kompleksi i Deliorgjit! Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

To rent 700€

Features

 • ID: 1341
 • Property Type: Flat
 • Surface: 115.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: To rent
 • Price: 700€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Apartament me qera te Kompleksi I Deliorgjit! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore. Kompleksi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe standarte bashkekohore. Per me teper informacion na kontaktoni ne C :0684093990

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 115

Location

Similar Properties