Properties

Apartament me qera ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

To rent 600€

Features

 • ID: 1343
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 115.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: To rent
 • Price: 600€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 2

Description

Apartament me qera ne Bllok ! Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri ne zonen e bllokut ! Apartamenti eshte i mobiluar me nje rifiniture cilesore , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 / 0693503642

Zone features

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 115

Location

Similar Properties