Properties

Apartament me qera ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Features

 • ID: 1345
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 110.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: To rent
 • Price: 600€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Apartament me qera ne Bllok . Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni i cili ofron nje pamje fantastike te qytetit ! Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore . Eshte kati i 7-te banim .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 110

Location

Similar Properties