Properties

Apartament 2+1+2 ne Shitje , Prane Tegut Tirana - Tirana - Farke

For sale 1,600€

Features

 • ID: 1346
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 114.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: For sale
 • Price: 1,600€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 2

Description

Shitet apartament 2+1+2 prane Tegut ne nje Rezidence me objekte 3kateshe te sapondertuar.. Apartamenti ka siperfaqe 114m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , koridor shperndares dhe nje verande me siperfaqe 29m2 . Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe te fundit . Ndertimi i rezidences ofron komoditet, siguri dhe cilesi te larte . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Zone features

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 114
 • Net Area : 114

Location

Similar Properties